Svatobrána

Pokud máte rádi opravdu ty nejvíce klasické a jednoduché tvary, pak bude právě naše svatobrána tou pravou variantou pro vás. Jaký tvar může být u svatební brány jednodušší, než obdélník?

Zároveň jde také o nejlepší řešení pro ty, kteří se nechtějí se stavěním svatobrány příliš zdržovat. Každý kdo si vybere obdélníkovou svatební bránu na obřad, ji sestaví do minuty. Stejně tak rychlé bude i její případné přesunutí během samotné svatby a samozřejmě také konečné rozložení.

Obdélníková svatobrána a její varianty

Jak už bylo zmíněno výše, jedná se o nejjednodušší tvar a konstrukci, kterou máme v nabídce, což ovšem neznamená, že by neměla mít místo na vaší svatbě!

Svatobrána je 200 centimetrů vysoká a 140 centimetrů široká a je vyrobena z ocelového profilu o síle 6 centimetrů. „Nohy“ svatobrány mají dostatečnou délku k tomu, aby byla svatební brána dostatečně stabilní za každé situace. Pro případ nerovného povrchu jsou připraveny otvory pro hřeby, kterými je možné ji upevnit ještě lépe.

Obdélníková svatobrána se na vás těší ve dvou barevných variantách a to zlaté a bílé.

Přeprava

Stejně jako na samotné sestavení, tak i na přepravu jde o velice přívětivý model. Jednotlivé strany brány je možné rozložit a tak každý, kdo už někdy v autě převážel lyže, dokáže přepravit i naši bránu na obřad. Váha brány je celkem zhruba 20 kilogramů.

Instalace

K instalaci obdélníkové svatobrány vám bude stačit jen čtyřikrát spojit jednotlivé strany brány a máte hotovo. Během chvilky tak můžete začít s obřadem a v případě, že ji budete potřebovat rychle přesunout, určitě to nebude problém.

K dozdobení svatební brány je (podle nás) ideální použít květinovou výzdobu, díky které můžete na svatobráně vytvořit asymetrický prvek, který pomůže k tomu, aby vynikl její celkový tvar!

Obdélníková svatobrána se dá také skvěle použít na uchycení pozadí do fotokoutku!

Pokud se Vám líbí, neváhejte a objednejte si ji.

Objednávka Slavobrány

  • DD dash MM dash YYYY
  • Vyberte prosím, o jaký typ slavobrány máte zájem
  • 0,00 Kč
  • Máte pro nás nějaký vzkaz?