Svatební brána

Jestli ctíte přísloví, že v jednoduchosti je krása, pak se vám bude líbit naše svatební brána. Jedná se o jednoduchý tvar, který se ovšem velmi snadno zdobí a můžete si tak svatební bránu připravit zcela podle svých představ.

Vyrobili jsme ji pro vás v té nejvíce klasické variantě. Ze dřeva a v hnědé a barvě. Právě tato kombinace se hodí svým stylem na většinu svateb, které se přibližují venkovskému a boho stylu.

Jak to vidíte? Bude naše svatební brána ta Vaše?

Víte, kdy, kde a proč se svatební brány staví?

Dřevěná svatební brána

Obdélníkový tvar je na sestavení absolutně nejjednodušší, a proto se nemusíte bát, že by vám kvůli jejímu sestavení utíkal čas potřebný na svatební přípravy. Od vyložení z auta po její sestavení vám to určitě nezabere více, než 10 minut.

Svatební brána je vysoká rovné 2 metry a na široká je 160 centimetrů. Je tedy o něco širší, než naše kovová svatobrána a působí tedy robustnějším dojmem. K tomu samozřejmě přispívá i fakt, že dřevěné hranoly jsou silné 10 centimetrů.

Ke každé slavobráně Vám navíc zapůjčíme 6 zápichů zdarma!

Přeprava svatební brány

Aby se mohla brána na vaši svatbu dostat, musí být jednoduché ji rozložit. To zde platí do puntíku. Svatební bránu rozložíte na celkem pět částí, vždy vám tedy zůstanou jen samotné hranoly, které se dají vložit prakticky do každého auta, do kterého se vejde na délku dvoumetrový trámek.

Instalace svatební brány

Sestavení obdélníkové svatební brány je opravdu hračka. Jednotlivé díly se spojují příslušnými vruty, které vám k bráně samozřejmě přibalíme. Vzhledem k tomu, že nejde o lehký objekt, vše určitě důkladně zkontrolujte, aby během obřadu nedošlo k nějaké nehodě.

Jak na zdobení svatební brány?

Klasická obdélníková slavobrána, navíc ze silných trámků, snad ani výzdobu nepotřebuje. Jde o objekt, který vynikne sám o sobě. Pokud ale přece jen chcete její vzhled ještě vylepšit, je podle nás nejlepší ozdobit jeden z vrchních rohů slavobrány.

Náš tip: Nevěsta stojí při obřadu vždy vpravo. Umístěte tedy výzdobu na slavobráně tak, aby měl fotograf snadnou práci při pořízení fotek z obřadu.

svatební brána

Objednávka Slavobrány

  • DD dash MM dash YYYY
  • Ke každé slavobráně Vám půjčíme 6 zápichů zdarma!
  • 0,00 Kč
  • Máte pro nás nějaký vzkaz?