Slavobrána kruh

Nejdokonalejší ze všech tvarů je samozřejmě kruh. A na svatbu se takováto slavobrána, často nazývaná také jako svatební oblouk, hodí dvojnásob. Už jen z toho důvodu, že stejný tvar budou mít i snubní prstýnky, které si pod slavobránou ve tvaru kruhu vyměníte.

Kruhová slavobrána je také velice jednoduchá na instalaci a naprosto ideální pro zdobení květinovou výzdobou, kterou díky jejímu tvaru můžete mít jak symetricky, tak jakkoli nepravidelně.

Slavobrána kruh a její varianty

Kruhovou slavobránu jsme pro vás připravili opět ve dvou variantách a to v bílé a zlaté barvě. Na výšku měří v nejvyšším bodě 216 centimetrů a na šířku zhruba 230 cm. Slavobrána je vyrobena z kruhového profil o síle cca 5 cm.

Kvůli vyšší stabilitě je spodní základna „uříznutá“ a kruhová brána tak tvoří perfektní svatební oblouk.

Po skončení obřadu je možné bránu využít i jako rám pro fotokoutek 🙂

Ke každé slavobráně Vám navíc zapůjčíme 6 zápichů zdarma!

Přeprava

Kruhová brána je tvořena z celkem pěti dílů – tři tvoří kruhový tvar a dva díly jsou použity na základnu. Na přenášení je slavobrána velice lehká a bez problému je postaví i jeden človek do 10 minut, ale jednotlivé části kruhu jsou na přepravu náročnější. Nicméně do běžného vozu typu combi či většího sedanu nebudete mít problém bránu vložit.

Instalace

Složit kruhovou slavobránu zvládne opravdu každý. Bude vám k tomu stačit pouze pospojovat jednotlivé díly do sebe a v případě potřeba zajistit proti rozpojení imbusovými vruty – příslušným imbusem vás samozřejmě vybavíme.

Vzhledem ke své široké základně nebude mít slavobrána kruh problém na žádném povrchu – bude jí dobře uprostřed louky, stejně jako na zámkové dlažbě.

Líbí se vám? Objednejte si ji!

Objednávka Slavobrány

  • DD dash MM dash YYYY
  • Ke každé slavobráně Vám půjčíme 6 zápichů zdarma!
  • 0,00 Kč
  • Máte pro nás nějaký vzkaz?