Slavobrána hexagon

Slavobrána hexagon, pravidelný šestiúhelník. Jasná volba pro ty, kteří mají rádi symetrické tvary. Slavobránu je následně možné dozdobit květinami, třeba jen v jednom ze spojů slavobrány.

Šestiúhelníková slavobrána je složena z šesti dřevěnýnch profilů o šířce 12 centimetrů a spojena za pomocí kovových plátů a spojovacích šroubů. Slavobránu bez problému složíte ve dvou lidech do 20 minut.

Slavobrána Hexagon a její varianty

Šestiúhelníková slavobrána je připravena být Vašim partnerem pro obřad. Na výšku měří celkem 224 centimetrů, na šířku pak téměř 260 centimetrů. Žádný pár se tak nemusí bát, že by se do ní skvěle nevešel!

Šestiúhelníkovou slavobránu můžete vybírat ze dvou variant barevného provedení a sice ve variantě bílá a hnědá.

*Bílá slavobrána nemá na fotografii nabílené konzole, došla nám barva, ale už je vše napraveno 🙂

Ke každé slavobráně Vám navíc zapůjčíme 6 zápichů zdarma!

Přeprava

Slavobrána hexagon je rozložitelná do rozměrů cca 130 x 24 x 12 centimetrů + bedýnka s příslušenstvím. Bez problému ji tak převezete běžným osobním autem. Celková váha je cca 25 kilogramů, ale k přenosu je možné vše jednotlivě, záda si tedy před svatbou nezničíte.

Instalace

K instalaci doporučujeme ideálně dvě osoby, vše Vám pak půjde rychle od ruky. I když je montáž velmi intuitivní, vybavíme Vás kompletním návodem a i šroubováky pro utažení spojů. Za poplatek 100 Kč je možné zapůjčit malý AKU šroubovák, se kterým jde vše daleko snadněji.

Pokud se Vám líbí, neváhejte a objednejte si ji.

Objednávka Slavobrány

  • DD dash MM dash YYYY
  • Ke každé slavobráně Vám půjčíme 6 zápichů zdarma!
  • 0,00 Kč
  • Máte pro nás nějaký vzkaz?