Slavobrána bříza

Máte ze všeho nejradši přírodní materiály a chcete, aby vás provázely i při obřadu? Máme pro Vás jasnou odpověď, kterou je rozhodně březová slavobrána. Výhodou březového dřeva je, že je lehké a pevné a především je z většiny bílé. Tak jako většina svateb. Slavobrána a bříza jdou zkrátka k sobě a my je pro Vás máme připraveny k zapůjčení.

Slavobrána bříza je pro vás připravena k zapůjčení kdykoli, během svatební sezony

Slavobrána bříza, rozměry a její specifika

Čím je tato slavobrána nejvíce specifická je jednoznačně materiál. Jen základně opracované dřevo poskytuje nedokonalou krásu, která je s přírodou přímo spojena.

U tohoto typu slavobrány musíme také upozornit na to, že při zapůjčení může být použita LEHCE jiná slavobrána, než je na obrázku, ale vždy ve stejném stylu. Slavobrány se v průběhu roku poškozují a je potřeba je nahrazovat tak, aby byli všichni spokojeni.

Celkově měří na výšku 230 cm a v běžném nastavení má vrchní část březové slavobrány výšku 200 cm, která je dostatečná pro naprostou většinu novomanželů. Ti vyšší mohou zvolit posunutí „o patro výše“ a dostat se až na 215 cm. Vyšším osobám se omlouváme, nebo se mohou při obřadu opřít čelem.

Přeprava

Jak už bylo zmíněno, slavobrána bříza má na výšku 230 cm, což je hlavním limitem pro její přepravu. Je rozložená celkem do 3 částí, které není problém v případě vozu typu combi protáhnout středovým tunelem. NEPOVOLUJEME přepravu slavobrány na střeše, vzhledem k tomu, že je březová a při rychlé jízdě se kůra poruší.

Ideální k přepravě je tedy dodávka, do které můžete uložit i další dekorace, které budete na svatbu potřebovat.

Instalace

Instalace je velmi jednoduchá a je možné ji provést i v jednom člověku pod 5 minut. Samozřejmě, ve dvou se to lépe táhne. K instalaci jsou nutné pouze šrouby a matky, které od nás při převzetí samozřejmě dostanete, stejně jako klíče pro jejich utažení. Půjčíte si ji?

Zapůjčení slavobrány

Objednávka Slavobrány

  • DD dash MM dash YYYY
  • Vyberte prosím, o jaký typ slavobrány máte zájem
  • 0,00 Kč
  • Máte pro nás nějaký vzkaz?