Půjčovna slavobran Slavobránov

Svatební obřad může vypadat všelijak. Pro někoho může být dojemný, někomu může připadat dlouhý, ale nevěstě a ženichovi by měl rozhodně připadat perfektní. A strašně rychle uteče. Tak rychle, že značnou část si ani nestihnete zapamatovat. Proto musí vypadat obřad skvěle i na fotkách a s našimi slavobránami tak bude vypadat určitě!

Svatební oblouk, svatební brána, slavobrána

Tři názvy, jedna stejná věc. Ať už chcete nazývat tento objekt jakkoli, my jej budeme vždy nazývat slavobrána. Jsme totiž slavobránov. Svět slavobran, ve kterém si můžete vybrat vašeho společníka pro Váš svatební den. Každý tvar slavobrány má něco do sebe, stejně tak jako její barevné provedení a necháme jen na vás, co se vám líbí a pod jakou slavobránou chcete mít svůj obřad.

Půjčovna slavobran Slavobránov – jak to funguje?

Půjčení slavobrány bude rozhodně jedna z nejjednodušších věcí, kterou v rámci svatebních příprav budete muset vyřešit. Podívejte se k nám do sortimentu na brány, které se Vám líbí, vyberte si tvar a barevné provedení, pošlete nám poptávku a uvidíme!

Pokud bude slavobrána na termín vaší svatby dostupná, připravíme vám fakturu za zapůjčení společně s vratnou kaucí a po uhrazení faktury je slavobrána vaše. Zhruba od středy do pondělí, pokud máte svatbu v sobotu.

Postavíme to sami?

Sestavit slavobránu zvládne každý, kdo je alespoň minimálně zručný. Některé tvary jsou na složení náročnější, jiné jsou naopak velice jednoduché. Vždy ji ale budete mít sestavenou do 20 minut, vybavíme vás ručním nářadím, pokud je k sestavení brány potřeba a zapůjčit si můžete i aku pomocníky, se kterými vám vše půjde ještě rychleji. Dostanete tak od nás slavobránu, návod i nářadí, vše připraveno k převozu standardními osobními automobily.

Svateb není zrovna málo!

Počet svateb, který se v rámci, především, letního období odehrává, je obrovský. Rádi bychom Vás proto požádali o ohleduplnost k našim slavobránám, aby z nich mohly mít stejnou radost i ty páry, které si ji zapůjčí po vás. Půjčovna slavobran Slavobránov chce dělat radost všem!

A pokud hledáte, jak ještě vylepšit Vaši svatbu, zkuste Světýlkov!

Mockrát děkujeme a budeme se na Vás těšit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *