Pronájem stodoly na svatbu

Svůj svatební den si touží každá nevěsta naplánovat do posledního detailu. Některá se do toho pouští sama, případně společně se svědkyní. Jiná si najme svatebního koordinátora, který svatbu pomůže zorganizovat. V obou případech je základem si dobře vybrat vhodné místo pro pořádání hostiny. A co třeba pronájem stodoly na svatbu? Neuvažovali jste o něčem takovém?

Svatba na venkově

Velmi žádaná je svatba v letních měsících. Je to dáno zejména příjemnými teplými dny, a hlavně dlouhými a vlahými večery, protože se stmívá až po deváté hodině večerní. Pokud chce mít nevěsta svatební oslavu ve venkovním prostředí, pak je letní čas nejideálnější. V současné době není problém si najít přesně místo, které by se vám pro váš svatební den nejvíce hodilo. Pokud vás zajímá pronájem stodoly na svatbu, stačí se podívat na nabídku na internetu.

V prostředí stodoly také vyniknou nejlépe všechny přírodní materiály. Na tento typ můžeme doporučit naše dřevěné slavobrány, ať už hexagon, nebo březovou a skvěle budou vypadat také dřevěná svíticí písmena!

Proč právě pronájem stodoly na svatbu?

Moderní stodoly, které se využívají pro uspořádání svatebního veselí, jsou pro tento účel patřičně vybavené. Často stávají v těsné blízkosti restaurace, případně i penzionu, kde je možné ubytovat nejen pozvané hosty, ale také samotné novomanžele. Vše je tak na jednom místě. Stodola nabízí typicky venkovskou atmosféru, která může být pro romanticky založené nevěsty přímo ideální, zároveň to také může být jedna z cesta, jak mít levnou svatbu. A pokud máte raději moderní minimalismus, ani vám nic nebrání v tom, abyste svoji svatbu ve stodole uspořádali. Nejdůležitější jsou totiž zvolené svatební dekorace a výzdoba.

Řekněte si ano pod modrou oblohou

Pronájem stodoly na svatbu je alternativou zahradní party s použitím party stanů. Stodola má tu výhodu, že je již zastřešená. Navíc nabízí dostatečný prostor i pro větší svatbu. Kromě toho lze jejího okolí využít také pro svatební obřad pod širým nebem. Když vyjde ideální počasí s modrou oblohou zalitou sluncem, není co více si přát.

Odpadá tím zdlouhavé – a někdy i logisticky problematické přejíždění svatebčanů na místo konání svatebního slibu. Vše je doslova pod jednou střechou. O to na svatbě jde, aby byla příjemná pro všechny přítomné, a zejména pro hlavní její účastníky – nevěstu se ženichem.

Až budete dumat, kde uspořádat svou svatební hostinu, zkuste se podívat na pronájem stodoly na svatbu. Čeká totiž na vás nabídka zajímavých míst, z nichž si určitě vyberete.

2 odpovědi na “Pronájem stodoly na svatbu”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *